Mūsų teikiamos paslaugos

"Patikėkite šios darbus laiko patikrintiems profesionalams ir už jūsų pasitikėjimą mes jums pasiūlysime puikias medžiagų ir mechanizmų kainas, malonų aptarnavimą, profesionalias montavimo bei dizainerio paslaugas ir be abejo garantiją mūsų gaminiams bei darbui"

Prekyba užuolaidomis

Parduotuvėje turime virš 1500 įvairių užuolaidinių audinių ir užsakomų audinių pavyzdžių bei katalogų. Taip pat užuolaidų dekoravimui skirtų priedų: juostelių, kutų, karnizų, romanečių mechanizmų ir t.t.

Užuolaidų projektavimas

Nuo 1997 m. esame suprojektavę, pasiuvę ir pakabinę užuolaidas daugeliui klientų. Esame patenkinti mūsų klientų atsiliepimais apie dizainerių darbus, gaminių kokybę ir kainą! - kuri tikrai jus maloniai nustebins.

Siuvimas pagal užsakymą

Mes siūlome viską iš vienų rankų! Mūsų įmonėje jūs galite užsisakyti dizaino, siuvimo, karnizų montavimo, užuolaidų kabinimo paslaugas ir kitas paslaugas vienoje vietoje!

Trumpai apie mus

UAB "Mijola" įkurta 1997 metais. Mūsų salono veiklos sritis - prekyba užuolaidiniais audiniais, karnizais, dekoratyvinėmis ir funkcionaliomis juostelėmis. Patyrusių dizainerių konsultacijos, modeliavimas ir pasiuvimas pagal užsakymus.

Reikalinga konsultacija ar norite pasitarti?